Prindi Sisukaart
 
 
 
 
Kruiisipakkumised Kruiisifirmad Piirkonnad Reisikirjad Kontakt
   
 
Parimad laevad perekruiisiks  
 


Parimad laevad perekruiisideks

Pere ja lastega kruiisile minnes on õige laeva valimine ülioluline. Laev peaks olema selline, mis pakub tegevust ja elamusi igale pereliikmele, nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Kruiisikeskus soovitab:

Royal Caribbean Quantum of the Seas

Quantum of the Seas on perekruiisi jaoks suurepärane! See on laev, kus on palju tegevusi  teismelistele, sh rulluisutamine, langevarjuhüppe simulaator, põrkeautod (nagu lõbustusparkides) ja tsirkusekool. Basseini ääres asuvad suured ekraanid, kus saab filme vaadata. Lasteprogramm on jagatud kolmeks: teismelised, lapsed ja väikelapsed, mis tähendab, et iga laps saab nautida oma vanusegrupile vastavat meelehautust. Täiskasvanud saavad lõõgastuda spaas, nautida Broadway etendusi, tantsida diskoteegis või külastada suurt kasiinot. Mainida tasub ka „bioonilist baari“, kus robotist baarman kokteile segab.

Disney Cruise Line Disney Dream

Disney Cruise Line ei ole mõeldud vaid väikelastega peredele. Disney Dream on ehitatud nii, et pere saab ühiselt aega veeta ja täiskasvanud saavad ka omaette lõõgastuda. Disney Dream on 40% suurem kui Disney Magic ja Disney Wonder ja selle pardal on ööklubid, ainult täiskasvanutele mõeldud restoran ja bassein, 3D kino ja AquaDuck veepark. Laeva tekil korraldatakse pidusid. Disney Dream on ideaalne variant perekruiisiks kuna laeval jätkub tegevusi nii suurte kui ka väikeste reisijate jaoks.

Norwegian Cruise Line Norwegian Getaway

Norwegian Getaway on laevastiku uusim laev. Laeva pardal saab jalutada ookeani-äärsel promenaadil, kus asuvad poed, restoranid ja baarid. Päevasel ajal saab lõõgastuda päikesetekil või minna Free Fall  veeliumäele. Kuna Norwegian’il ei ole spetsiaalset väikelastele mõeldud programmi, siis on laev sobiv lastele vanuses 3-17, kellele pakutakse palju tegevusi.
Norwegian Getaway restoranid pakuvad midagi kõigile maitsetele, alates kolmekäigulistest einetest lõpetades buffet’ ja hamburgeritega. Täiskasvanud saavad nautida Broadway etendusi, toateenindust ja külastada Jääbaari, mis on avatud hiliste õhtutundideni. Kõige innovatiivsem ja lahedam asi pardal on IConcierge äpp, mille abil saab üksteisega pardal ühenduses olla ja mis teavitab reisijaid ka laeval toimuvatest tegevustest.     

Carnival Cruise Line Carnival Breeze

Carnival Breeze on suurepärane laev aktiivsetele perekondadele. Kariibi merel seilaval laeval on olemas ka ainult täiskasvanutele mõeldud alad (näiteks Serenity Adult Only Retreat), kuid pardal on rohkelt tegevusi aktiivsematele pereliikmetele. Näiteks veeliumäed, kontserdid, show’d, ööklubid  ja baarid. See laev on hea valik igas vanustes laste jaoks. Lastele mõeldud tegevuste hulka kuuluvad ka harivad kursused, sh kuidas teha ise pitsat! Teismelised saavad mängida videomänge või lõõgastuda ainult neile mõeldud spaas ning täiskasvanud saavad peesitada basseini ääres või proovida õnne kasiinos. See laev sobib kruiisiks kogu perele, alustades vanavanematest ja lõpetades väikelastega.  


Soovid minna lastega kruiisile? 

Saada oma pere kruiisisoov e-postiga: kruiisikeskus@carlsonwagonlit.ee või sisesta kruiisipäring.
 

 
 
 
  Tellin UUDISKIRJA
  SOOVITUSED esmakruiisijale
  10 küsimust kruiiside kohta
  20 parimat tasuta asja kruiisil
  10 vihjet, mida kruiisile kaasa pakkida
  Ära tee seda oma esimesel kruiisil!
  Euroopa sadamate TOP 10
  Kariibi mere parimad kruiisisadamad 2016 - TOP 10
  Päiksetekkide TOP 10
  10 parimat kruiisifirmat üksi reisijale
  Parimad laevad perekruiisiks
  Kruiisilaevade alkoholijuht
  "Saladused", mida kruiisile minnes teada tasub
  Kuidas kruiisilaevalt "kinga saada"?
  Kruiisipuhkus on parim paarisuhte värskendaja
  Soovitusi Kagu-Aasia kruiisideks
  Tormised mered ja 5 nippi merehaiguse vastu
  10 kruiisilaeva buffet’ etiketi reeglit
  Orkaanihooaeg Kariibi merel
  Joogipaketid Royal Caribbean’i laevadel
  Kumb on soodsam? Vahemere kruiis või linnapuhkus Roomas? KRUIIS VÕITIS!
Telli uudiskiri
Facebook
CWTonline.ee - suurima valikuga reisipood internetis
Copyright © 2007-2017 CWT | Internetileht www.kruiisikeskus.ee (www.kruiisikeskus.eu) kuulub CWT Estonia'le. Kõik lehel sisalduvad materjalid on kaitstud autoriõigusega.