COVID-19 ja kruiiside ajutine peatamine

Seoses koroonaviiruse pandeemiaga on kruiisifirmad ajutiselt peatanud oma kruiisid ja pakuvad erinevaid lahendusi neile reisijatele, kelle kruiisid jäävad viirusepuhangu tõttu ära.

Kruiisifirmad pakuvad esimese lahendusena võimalust ärajäänud kruiisid paindlikel tingimustel edasi lükata või ärajäänud kruiisi ja kõikide ette tellitud teenuste maksumuse hüvituseks kruiisikrediiti, mida klient saab endale sobival ajal tuleviku kruiisi broneerimiseks ära kasutada.
Ka on kruiisifirmad pakkumas võimalust edasiste kruiiside tühistamiseks väga lühikese etteütlemistähtajaga.

Igal kruiisifirmal on antud olukorras oma meetmed. Ühendust võetakse kõikide reisijatega, keda kruiiside ärajäämine puudutab ja pakutakse neile alternatiivseid lahendusi. Nende reisijatega tegeletakse esmajärjekorras. Reisijad, kes soovivad muuta oma hilisemale ajale broneeritud kruiise, saavad samuti vastused. Kruiisifirmad paluvad kõikide reisijate mõistvat suhtumist.

  • Royal Caribbean, Celebrity Cruises ja Azamara – kõik kruiisid tühistatud kuni 3o.11.2020. Alaska, Bermuda tühistatud 2020 lõpuni. Austraalia/Uus-Meremaa ja Aasia 2020/2021 talv tühistatud
  • Norwegian Cruise Line – kruiisid tühistatud kuni 30.11.2020, osa kruiise kuni 30.03.2021.
  • Costa Cruises – kruiisid tühistatud valikuliselt oktoobri 2020 keskpaigani. Vahemere kruiisid piiratud tingimustel on alanud.
  • Carnival Cruise Line – Kariibi kruiisid tühistatud kuni 2020 lõpuni, osa laevu jätkavad kruiise alles 2021 kevadel.
  • Princess Cruises – 2020 kruiisid tühistatud sõltuvalt piirkonnast kas osaliselt või täiesti.
  • MSC Cruises – kruiisid tühistatud kuni 30.11.2020 v.a. MSC Grandiosa ja MSC Magnificu üksikud Vahemere kruiisid Schengeni riikide kodanikele.

Kruiisifirmade info on seisuga 7.10.2020.
Kuna olukord maailmas muutub pidevalt, siis võivad kruiisifirmad oma infot igal hetkel muuta.
Tühistatud kruiiside eest pakutakse erinevaid kompensatsioonilahendusi.
Kruiisikeskus on abiks kõikidele meie klientidele reisimuutuste tegemisel.

 

Kruiisipäring

Kruiisikeskus Facebookis