COVID-19 ja kruiiside ajutine peatamine

Seoses koroonaviiruse pandeemiaga on kruiisifirmad ajutiselt peatanud oma kruiisid ja pakuvad erinevaid lahendusi neile reisijatele, kelle kruiisid jäävad viirusepuhangu tõttu ära.

Kruiisifirmad pakuvad esimese lahendusena võimalust ärajäänud kruiisid paindlikel tingimustel edasi lükata või ärajäänud kruiisi ja kõikide ette tellitud teenuste maksumuse hüvituseks kruiisikrediiti, mida klient saab endale sobival ajal tuleviku kruiisi broneerimiseks ära kasutada.
Ka on kruiisifirmad pakkumas võimalust edasiste kruiiside tühistamiseks väga lühikese etteütlemistähtajaga.

Igal kruiisifirmal on antud olukorras oma meetmed. Ühendust võetakse kõikide reisijatega, keda kruiiside ärajäämine puudutab ja pakutakse neile alternatiivseid lahendusi. Nende reisijatega tegeletakse esmajärjekorras. Reisijad, kes soovivad muuta oma hilisemale ajale broneeritud kruiise, saavad samuti vastused. Kruiisifirmad paluvad kõikide reisijate mõistvat suhtumist.

  • Royal Caribbean, Celebrity Cruises ja Azamara – kõik kruiisid tühistatud kuni 01.05.2021.
  • Norwegian Cruise Line – kruiisid tühistatud kuni 30.04.2021.
  • Costa Cruises – kruiisid tühistatud kuni 2021 kevadeni. Kruiiside algus sõltub olukorrast.
  • Carnival Cruise Line – USAst algava kruiisid tühistatud kuni 31.03.2021, osa USAst algavaid kruiise tühistatud kuni novembrini.
  • Princess Cruises – kruiisid tühistatud kuni 14.05.2021, Austraalia ja Uus-Meremaa kuni 31.05.2021, Jaapan kuni 21.06.2021.
  • MSC Cruises – kruiisid tühistatud kuni 15.01.2021.  Kui olukord lubab siis jaanuaris jätkuvad MSC Grandiosa ja MSC Magnificu Vahemere kruiisid Schengeni riikide kodanikele.

Kruiisifirmade info on seisuga 19.01.2021.
Kuna olukord maailmas muutub pidevalt, siis võivad kruiisifirmad oma infot igal hetkel muuta.
Tühistatud kruiiside eest pakutakse erinevaid kompensatsioonilahendusi.
Kruiisikeskus on meie klientidele abiks reisimuutuste tegemisel.

 

Kruiisipäring

Kruiisikeskus Facebookis