Azamara

Azamara – see on luksuskruiis rahulikus õhkkonnas koos gumeeelamustega ja tähelepaneliku teenindusega, eesmärgiks avastada uusi maid ja sihtkohti. Laevafirma moto kõlab: Stay longer. Experience more (Peatu pikemalt. Saa rohkem elamusi).
Väikesed ja hubased laevad seilavad tavapärasest erinevatel marsruutidel ja peatuvad sadamates, kuhu suured kruiisilaevad lihtsalt ei mahu. Azamara viib põnevatesse paikadesse kõikjal maailmas – kruiisi sihtkohtade hulka kuuluvad Aasia, Kreeka saared, Itaalia, Prantsuse ja Itaalia Riviera, Araabia poolsaar, Briti saared, Baltikum, Norra fjordid ja Island, Lääne-Euroopa, Lääne-India saarestik, Kesk-Ameerika, Antarktika, Austraalia ja Uus-Meremaa ning Ameerika läänerannik.

Azamara tutvustab sihtkohti sügavuti peatudes külastussadamates kauem, sageli 2-3 päeva, et jääks rohkem aega kohapealseteks ekskursioonideks. Mitte ükski kruiisifirma ei veeda nii palju aega sihtkohtades kohapeal, pakkudes selliselt oma külalistele võimalust rahulikult nautida kohalikku kultuuri, muusikat, restorane.

Azamaraga reisides on teil sama tunne nagu elaksite stiilses boutique hotellis. Avarad ja luksuslikud kajutid, 24-tunni teenindus, võrratu köögiga restoranid ja silmapaistev veinivalik, suurepärane õhtune meelelahutusprogramm, eksklusiivne spaa ja igapäevased fitness treeningud.

Kajutites ja spaakeskuses on kasutusel Elemis sari – tunnustatud kvaliteet ka eestlaste seas. Ja kajutiteenindajad tõepoolest naudivad võimalust teha teie reis muretuks ja unustamatuks.

Azamara pakub kvaliteetpuhkust küpsele ja kogenud reisijale.

Azamara laevad

Azamaral on neli laeva: Azamara Onward (alustab 2022),  Azamara Quest ja Azamara Journey, mis võtavad kumbki pardale kuni 694 reisijat ja Azamara Pursuit kuni 777 reisijat. Vaatamata väiksusele on laevadel välibasseinid ja spaakeskus, jõusaal ja jooksurada, teatrisaal ja kasiino.

Restoranid

Gourmet ja toiduelamuste nautimiseks on a la carte ja buffet restoranid ning mitmed kohvikud ja baarid. Azamara laevadel on kuus erinevat einestamise võimalust, sh toateenindus. Azamara Wine Cellar veinikeldris on suur kollektsioon piiratud koguses toodetud ja haruldasi veine. Discoveries Restaurant pearestoranis pakutakse selliseid roogasid nagu filet mignon musta trühvli kastmes ning see on samuti ideaalne koht teiste reisijatega tutvumiseks. Basseini ääres asuvas Pool Grill’is pakutakse kalakebabe, burgereid, friikartuleid ja salateid. Windows Café on buffet-stiilis restoran, kus pakutakse värsket sushit, pastasid, salateid, kalaroogasid ja magustoite. Lisaks on restoranis temaatilised õhtusöögid, mille käigus saab tutvuda india, mehhiko, hispaania, itaalia ja teiste riikide hõrgutistega. Laeva 2 gourmet restorani Aqualina ja Prime C on ülipopulaarsed ning laud sinna on soovitav reserveerida juba enne kruiisi algust. Mosaic Café mugavatel toolidel istudes saate nautida espressot või teed värskete biscotti’dega – siin toimuvad ka kaardi- ja mälumängud. Discoveries Bar on suurepärane koht, kus enne või pärast õhtusööki kokteile nautida.

Tegevused pardal ja meelelahutus

Cabaret Lounge’is saab nautida erinevaid etendusi ja muusikale. Looking Glass Lounge’i maast laeni akendest avanevad kaunid vaated ning õhtuti mängivad siin muusikat DJd või bändid. Siin toimuvad mõnel õhtul ka kohalikud muusika- või tantsuetendused. Siin saab osaleda ka kokandustundides ja teistes pardal toimuvatel kursustel. Basseini ääres toimuvad vähemalt korra kruiisi jooksul (olenevalt ilmast) peod, kus on buffet ning kus pakutakse butiikveine. Pärast õhtusööki saavad kruiisi reisijad kuulata elavat muusikat.

Azamara laevadel saab osaleda erinevatel seminaridel ja kursustel, mille hulka kuuluvad loengud laeva peatuste kohta (räägitakse peamistest vaatamisväärsustest, ajaloost, kultuurist, ekskursioonidest), veini degusteerimised, kulinaaria loengud ja kokandustunnid ning arvutitunnid.

Casino Luxe kasiinos saab proovida kätt blackjack’is, ruletis ja pokkeris. Laeval toimuvad ka kaardimängu kursused nii gruppidele kui ka üksikisikutele. Spordifännidele on kasiinos olemas TV ja baar. Laeval on kauplused, spaa, ilusalong, jõusaal.

Oluline info

Mida sisaldab Azamara kruiiside tavapakett?
Kruiisi hinnas sisaldub muuhulgas ka:
– Eksklusiivne AzAmazing õhtune eriprogrammiga üritus ühes külastussadamas
– Teenustasud ja jootrahad
– Pudelivesi , karastusjoogid, erikohvid ja teed
– Valitud alkohoolsed joogid, õlu ja vein kõikides laeva baarides
– Sviidi külalisi teenindab isiklik toateener
– Transfeer sadamast keskusesse ja tagasi
Concierge personaalne abi

Kui vana peab laps olema kruiisil reisimiseks?
Kruiisil reisivad lapsed peavad olema reisi alguspäeval vähemalt 6. kuu vanused. Üle Atlandi ja Vaikse ookeani kruiisidel, Hawaii kruiisidel ja teistel valitud kruiisidel peavad lapsed reisi alguskuupäeval olema vähemalt 1. aastased.

Millist riietust kanda õhtusöögil?
Kõigis pardal olevates restoranides kehtib ‘resort casual’ riietumisstiil. Pearestoranis ja kahes erirestoranis ei ole lubatud kanda õlapaeltega pluuse, mütse, lühikesi pükse, teksaseid ega ujumisriideid. Samuti ei tohi restoranidesse siseneda paljajalu. Windows Café’s peab kandma jalanõusid ning särki. Meestel soovitatakse kruiisile kaasa võtta ülikond või pintsak ning naistel kleidid, seelikud või pidulikumad pluusid ja püksid.

Alkohol
Azamara laevadel peab alkoholi ostmiseks ja tarbimiseks olema vähemalt 21-aastane. Laevadel, mis seilavad Euroopas ja Lõuna-Ameerikas peab vanem, kelle laps on 18.-20. aastane kirjutama alla eraldi loale, mis lubab lapsel alkoholi pardal osta ja tarbida.

Lisainfot sihtkohtade ja kruiisilaevade osas leiate www.azamara.com.

Oma kruiisisoov saatke aadressile tartu@mycwt.com

Kruiisipäring

Oops! We could not locate your form.

Kruiisikeskus Facebookis