Oceania Cruises

Oceania Cruises on maailma suurim luksuskruiisifirma. Firma märksõnadeks on luksuslikud boutique laevad, auhinnatud reisiprogrammid ning ka reiside hea hinna ja kvaliteedi suhe. Oceania pakub viietärni kvaliteetpuhkust paljureisinud täiskasvanutele, kes otsivad luksulikku kruiisikogemust. Firma kuuel luksuslikul laeval kogevad reisijad mugavust ja personaalset teenindust. Elegantsete väikelaevade atmosfäär on luksuslik, kuid samal ajal ka hubane. Laeva personal, teenindus, toit, laevad ise ja kogu kogemus on midagi, mida te ei suuda kunagi unustada.

Oceania Cruises viib reisijad paljudesse kaunitesse paikadesse kogu maailmas: Vahemerele, Kreeka saartele, Põhja-Euroopasse ja Skandinaaviasse, Austraaliasse ja Uus-Meremaale, Vaiksele ookeanile, Alaskale, Kanadasse, Aasiasse, Aafrikasse, Lõuna-Ameerikasse, Kariibi merele, Panama kanalisse. Lisaks toimuvad Atlandi ookeani ületuskruiisid.

Oceania on tuntud oma väga eriliste Vaikse ookeani lõunaosa kruiiside poolest, mis külastavad põhjalikult erinevaid saarterühmi Prantsuse Polüneesia territooriumil. Samuti on tuntud ja hinnatud kruiisid Aafrikas (Dubai – Cape Town, Cape Town – Walvis Bay, Namiibia).

Oceania Cruises laevad:

  • Insignia (684 reisijat)
  • Marina (1250 reisijat)
  • Nautica (684 reisijat)
  • Regatta (684 reisijat)
  • Riviera (1250 reisijat)
  • Sirena (684 reisijat)
  • Vista

Laevade atmosfäär meenutab eraklubi oma – peened restoranid, Canyon Ranch Spa, toimuvad loengud ja erinevad üritused.

Restoranid

Marina, Regatta, Nautica ja Insignia kruiisilaevadel on erirestoranid Toscana (itaalia köök) ja Polo Grill. Marina laeval on ka Jacques (prantsuse köök) ja Red Ginger (jaapani ja vietnami köök) restoranid. Nendes restoranides ei ole lisatasu. Marina ja Riveria laevadel on ka kaks eksklusiivset restorani: Privee ja La Reserve – mõlema puhul kehtib lisatasu. Privee on Oceania kruiisifirma kõige luksuslikum restoran kauni sisekujunduse ja valitud menüüga. La Reserve mahutab vaid 24 külastajat. Päevasel ajal saab siin degusteerida veine otse laeva veinikeldrist. Õhtuti toimuvad seitsmekäigulised gourmet’ õhtusöögid. Valida saab kolme menüü vahel, millele lisanduvad seitse erinevat veini. Explorer ja Discovery menüüd maksavad $95/inimese kohta ning Connoisseur menüüd on $165/inimese kohta. Laud tuleb kindlasti ette reserveerida.

Tegevused pardal

Oceania Cruises laevadel on olemas bassein, mullivannid ning laeva kõrgeimal tekil saab tegeleda spordiga ning mängida golfi. Lisaks on laeval üle 2000 raamatuga raamatukogu, kus saab lugeda reisiraamatuid, klassikalist kirjandust ning müsteeriumeid. Kätt saab proovida ka kasiinos mängides pokkerit, blackjack’i või ruletti. Laeval on ka butiigid. Canyon Ranch SpaClub’is saavad reisijad lõõgastuda massaažiga või treenida jõusaalis.

Insignia, Riviera ja Marina laevadel on lisaks võimalus osaleda kunstitundides ning Riviera ja Marina laevadel on ka kulinaariakeskus, kus toimuvad kokandustunnid.

Meelelahutus

Oceania Cruises laevadel toimuvad õhtuti etendused, mustikunstishow’d ning klassikalise muusika kontserdid. Lisaks saab laeval tantsida Horizons klubis ja laulda karaoket.

Oceania Cruises – tähtis info

Mida sisaldab Oceania Cruises`e kruiiside tavapakett?
Paketi hind sisaldab majutust kajutis ning igapäevaseid hommiku-, lõuna- ja õhtusööke. Lisatasu eest on saadaval ekskursioonid sihtkohtades, spaateenused, telefonikõned, fotod, kokandustunnid valitud laevades, Interneti kasutamine ja alkohoolsed joogid.

Kui vana peab laps olema kruiisil reisimiseks?
Kruiisidel reisivad lapsed peavad olema vähemalt 1-aastased (alates reisi esimesest päevast).

Mida kanda õhtusöögil?
Riietus kruiisil oleneb restoranist ja õhtu temaatikast. Õhtusöögil ei soovitata kanda teksapükse, lühikesi pükse, t-särke ega tenniseid.

Alkohol
Alkohoolsete jookide ostmiseks ja tarbimiseks Oceania Cruises laevadel peab olema vähemalt 21-aastane. Alla 21-aastastele alkoholi müümine on pardal keelatud. Külalised peavad alkoholi tarbima mõõdukalt. Oceania kruiisifirmal on õigus keelata ja eemaldada alkohoolsed joogid, mis on ostetud kaldal ja toodud pardal tarbimiseks.

Lisainfot sihtkohtade ja kruiisilaevade kohta leiate www.oceaniacruises.com.

Lisainfo ja tellimine: tartu@mycwt.com.

Galerii

Kruiisipäring

Oops! We could not locate your form.

Kruiisikeskus Facebookis